Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Description
fa: توضیحات

en: Name
fa: نام

en: Error
fa: خطا

en: Custom
fa: سفارشی

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: About
fa: درباره
