Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Error
fi: Virhe

en: Custom
fi: Oma

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: About
fi: Tietoja

en: Select a file
fi: Valitse tiedosto
