Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Lýsing

en: Name
no: Navn

en: Error
no: Feilur

en: Custom
no: Sergjørt

en: Not installed
no: Ikki lagt inn

en: About
no: Um
