Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Name
fr: Nom

en: Error
fr: Erreur

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Not installed
fr: Non installé

en: About
fr: À propos

en: Access token
fr: Jeton d'accès

en: Select a file
fr: Choisir un fichier
