Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Error
gl: Erro

en: Custom
gl: Personalizado

en: Not installed
gl: Non instalado

en: About
gl: Información
