Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Error
gu: ભુલ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે
