Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Error
he: שגיאה

en: Custom
he: מותאם

en: Not installed
he: לא מותקן

en: About
he: אודות
