Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: Error
hu: Hiba

en: Custom
hu: Egyéni

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: About
hu: Leírás

en: Select a file
hu: Fájl kiválasztása
