Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Error
km: កំហុស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
