Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Error
lt: Klaida

en: Custom
lt: Savitas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: About
lt: Apie
