Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Error
mr: तृटी
