Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Error
ne: त्रुटि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: About
ne: बारेमा
