Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: Not installed
oc: Pas installat

en: About
oc: A prepaus
