Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Error
ro: Eroare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: About
ro: Despre
