Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Error
te: సమస్య

en: About
te: గురించి
