Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Error
ur: خرابی
