Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Error
vi: Lỗi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: About
vi: Giới thiệu

en: Select a file
vi: Chọn một tập tin
