Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Error
am: ስህተት

en: Custom
am: ብጁ
