Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Error
az: Səhv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: About
az: Haqqında
