Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Error
be: Памылка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: About
be: Аб
