Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Error
da: Fejl

en: Custom
da: Tilpasset

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: About
da: Om
