Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: Error
et: Viga

en: Custom
et: Kohandatud

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: About
et: Programmist
