Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Error
eu: Errorea

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: About
eu: (r)i buruz
