Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Name
fil: Pangalan

en: Error
fil: Mali
