Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Error
hy: Սխալ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
