Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Error
ml: പ്രശ്നം
