Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Error
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း
