Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Error
pl: Błąd

en: Custom
pl: Własne

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: About
pl: O stronie
