Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Error
ps: تیروتنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
