Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Error
ru: Ошибка

en: Custom
ru: Собственная

en: Not installed
ru: Не установлено

en: About
ru: Информация

en: Access token
ru: Ключ доступа
