Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Error
sl: Napaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: About
sl: O modulu
