Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Name
sq: Emri

en: Error
sq: Gabim

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
