Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Error
ta: வழு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
