Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Error
ug: خاتالىق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
