Vimeo Upload (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Error
uk: Помилка

en: Custom
uk: Власний

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Select a file
uk: Виберіть файл
