Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Label
lv: Etiķete

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Mode
lv: Režīms

en: Denmark
lv: Dānija

en: Finland
lv: Somija

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Live
lv: Tiešraide

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
