Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Mode
ro: Mod

en: Denmark
ro: Danemarca

en: Finland
ro: Finlanda

en: Norway
ro: Norvegia

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
