Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Mode
cs: Režim

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Finland
cs: Finsko

en: Norway
cs: Norsko

en: Machine name
cs: Strojový název
