Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Mode
eo: Reĝimo
