Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Test
es: Prueba

en: Label
es: Etiqueta

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Mode
es: Modo

en: Denmark
es: Dinamarca

en: Finland
es: Finlandia

en: Norway
es: Noruega

en: Live
es: En producción

en: Machine name
es: Nombre de sistema
