Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Mode
eu: Modoa

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Finland
eu: Finlandia

en: Norway
eu: Noruega

en: Machine name
eu: Makinaren izena
