Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Test
gl: Proba

en: Label
gl: Etiqueta

en: Mode
gl: Modo

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Finland
gl: Finlandia

en: Norway
gl: Noruega

en: Live
gl: Vista previa

en: Machine name
gl: Nome de sistema
