Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Mode
ku: جۆر

en: Denmark
ku: دانمارک

en: Finland
ku: فنلەند

en: Norway
ku: نەرویج
