Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Test
oc: Testar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Mode
oc: Mòde

en: Denmark
oc: Danemarc

en: Finland
oc: Finlàndia

en: Norway
oc: Norvègia

en: Machine name
oc: Nom sistèma
