Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Mode
pl: Tryb

en: Denmark
pl: Dania

en: Finland
pl: Finlandia

en: Norway
pl: Norwegia

en: Live
pl: Na żywo

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy
