Vipps MobilePay (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Mode
sk: Režim

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Finland
sk: Fínsko

en: Norway
sk: Nórsko

en: Live
sk: Naživo

en: Machine name
sk: Strojový názov
