Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Amount
ca: Import

en: Operation
ca: Operació

en: Telephone number
ca: Número de telèfon

en: @label (disabled)
ca: @label (inhabilitat)
