Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Success
el: Επιτυχία

en: Amount
el: Ποσό

en: Operation
el: Λειτουργία

en: @label (disabled)
el: @label (απενεργοποιημένο)
