Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Yes
es: Sí

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Success
es: Éxito

en: Amount
es: Cantidad

en: Operation
es: Operación

en: Country Code
es: Código de país

en: Telephone number
es: Número de teléfono

en: @label (disabled)
es: @label (desactivado)
