Vipps MobilePay Commerce (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Success
fi: Onnistui

en: Amount
fi: Määrä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Telephone number
fi: Puhelinnumero
